Odśnieżanie Częstochowa

KONTAKT: 505 926 461

504 285 720

O nas

Jest nam niezwykle miło z powodu tego, że trafiłeś na naszą stronę internetową i zainteresowałeś się świadczonymi przez nas usługami. Jeszcze milej robi nam się na myśl, że  chcesz dowiedzieć się o nas czegoś więcej. Już więc przechodzimy do sedna, aby pokrótce przedstawić Ci naszą działalność!

Nawa naszej firmy to Kosiarz, która mylnie może zasugerować Ci, że zajmujemy się tylko i wyłączeniem koszeniem traw, zarośli i nieużytków. Nie jest to prawdą. Owszem, kwestiami tymi zajmujemy się wykonując je bardzo rzetelnie, jednak robimy to w okresie wiosenno letnio jesiennym. Kiedy jednak nadchodzi zima, to zajmujemy się czymś zupełnie innym. Walczymy wówczas ze śniegiem oferując naszym Klientom kompleksowe odśnieżanie.

Na częstochowskim rynku działamy już od 2006 roku. W tym czasie zdołaliśmy zdobyć zaufanie wielu Klientów, którzy to zawsze zadowoleni są z naszej pracy. Dzieje się tak dlatego, że pracujemy rzetelnie, sumiennie i dokładnie korzystając przy tym z najnowszych narzędzi i urządzeń, które w sposób skuteczny ułatwiają i udoskonalają naszą pracę.

Liczymy na to, że również Ty zechcesz skorzystać z naszych usług. Zadzwoń do nas i zamów odśnieżanie!

Ekspresowe odśnieżanie!

Jeśli zasypał Cię śnięg i nie możesz sobie z nim sam poradzić, to my bardzo chętnie Ci w tym pomożemy. Zadzwoń do nas i zamów usługę odśnieżania!
F.U. Kosiarz II
Częstochowa
Tel. 0 505 926 461
lub 0 504 285 720
E-mail: [email protected]