Odśnieżanie Częstochowa

KONTAKT: 505 926 461

504 285 720

Odśnieżanie dachów

Są wśród nas osoby, które uwielbiają zimę, jednak nawet im przeszkadza, kiedy na dachy ich domów czy budynków spada ciężka masa tego białego puchu. W chwilach takich nie należy się zastanawiać, ale powinno się szybko podjąć należne kroki prowadzące do odśnieżenia dachu. Dach zasypany śniegiem to spore ryzyko związane nie tylko z tym, że śnieg ten spaść może komuś na głowę (przy skośnym dachu), ale też z tym, że w momencie topnienia śnieg nabierze takiej wagi, która mogłaby doprowadzić do nieszczęścia związanego z zarwaniem dachu.

Jeśli więc jesteś rozsądny i chcesz zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych, to już dziś skorzystaj z oferty naszej firmy odśnieżającej dachy w Częstochowie. Możesz nam wierzyć, że odśnieżamy dachy profesjonalnie, szybko i bezpiecznie zarówno dla Klienta, dla dachu budynku jak i dla nas samych. Czekamy na Twój telefon – z chęcią podejmiemy się kolejnego zlecenia!

Odśnieżanie dachów Częstochowa

Ekspresowe odśnieżanie!

Jeśli zasypał Cię śnięg i nie możesz sobie z nim sam poradzić, to my bardzo chętnie Ci w tym pomożemy. Zadzwoń do nas i zamów usługę odśnieżania!
F.U. Kosiarz II
Częstochowa
Tel. 0 505 926 461
lub 0 504 285 720
E-mail: [email protected]